Mes keliaujame ir fotografuojame. Šios nuotraukos atkeliavo iš pačių skirtingiausių pasaulio vietų. Didelių miestų, mažyčių, niekam nežinomų kaimo vietovių, džiunglių, dykumų ir vandenynų. Visos „Kažkada“ nuotraukos – tai tikro gyvenimo, mūsų nuostabios planetos atvaizdavimas popieriuje. Tikri žmonės, tikros situacijos, tikros spalvos, šypsenos ir ašaros. Ši galerija nuolat pildoma.

 

LAIKAS

Apie nuotraukas kalbame nenurodydami konkrečios datos, tikėdami, kad tai, kas jose pavaizduota išlieka visiems laikams. Kaip ir pati atspausdinta akimirka - bėga metai, viskas keičiasi, tik ne tai ką matote nuotraukoje. Besišypsanti senelė, kamuolį spardantis vaikas ar besigalynėjančius jėgos aitvarus vandenyne stebinti romantikų pora – vis dar ten, toje pačioje vietoje, su tomis pačiomis emocijomis. 

Šios nuotraukos neturi galiojimo datos. Pavadinimas „Kažkada“ nusako tai, kas jau įvyko ir kas dar laukia ateityje. Šiandien stebite tai, kas vyksta nuotraukoje, o kažkada ir patys ten atsidursite ir stebėsite savomis akimis.

 

KOKYBĖ

Vertingus kadrus parenkame ne pagal sodrų ir nepriekaištingai aštriai užfiksuotą vaizdą, bet pagal kadro skleidžiamą emociją. Dauguma nuotraukų užfiksuotos tiesiog telefono kamera. Tačiau jų spaudai taikome aukščiausius standartus. Visos nuotraukos spausdinamos aukščiausios kokybės „Giclée“ spauda, ant natūralaus, muziejinės kokybės „Hahnemühle“ popieriaus. Saugomos nuotraukos gali išlikti nepakitusios net iki 100 metų.

 

AUTORIAI

„Nuotraukos yra didžiausias turtas, kurį parsivežu iš savo kelionių. Jų dėka bent mintimis ir akimis galiu sugrįžti į nuostabias vietas, pas nuostabius žmones ar net laukinius gyvūnus. Įamžinta akimirka mane nukelia kažkur toli, tai ir yra nuotraukų magija. Norėčiau, kad visi pajaustų tą jausmą.“

Orijus Gasanovas,
kelionių žurnalistas, „Kažkada“ bendraįkūrėjas.

 

„Dažnai kolekcionuojame net patys to nesuprasdami. Apsupame save vaizdais ir daiktais, kurie mums suteikia įkvėpimo. Nuotraukos man padeda keliauti mintimis ir primena koks platus, įdomus ir keistas yra mūsų pasaulis. Kas kartą jose atrandu vis kažką kito ir pasisemiu naujų minčių, bei idėjų.“

Aidas Šumskas,
dizaineris, keliautojas, „Kažkada“ bendraįkūrėjas.